Fatih dizisi ne zaman hangi gün başlıyor

Fatih dizisinin 1. bölüm çekimleri tekrarlanmak üzere baştan çekilecek. 17 milyon $ dev bütçe ile Türk sinema tarihinin en pahalı yapımı olan Fatih, 6,5 milyon seyirci ile Türk sinemasının en çok izlenen filmi olan ve yapımcılığını yürüten Aksoy imzalı Fetih, tarihi gerçeklerin yansıtılması açısından oldukça titiz araştırmalar ve çekimler yapmaya özen gösteriyor.

Yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne tarihçiler tarafından sürekli tartışılan Muhteşem Yüzyıl karşısında liderliğini ele geçirmek isteyen yapımcı Aksoy, Fatih dizisinin ilk bölümündeki bazı sahneleri yeniden titizlikle elden geçirerek çekilmesinin kararını verdi.

Fatih 2.Bölümü de bekliyor.

Fatih dizisinin başrollerini ünlü isimler oynuyor. Mehmet Akif Alakurt, Müjde Uzman, Gamze Özçelik, Birkan Sokullu, Alma Terzic, Salih Bademci, Dağhan Küleğeç, Hande Soral ve Teoman Kumbaracıbaşı’nın başrolleri paylaştığı dizinin 2′inci bölümünün çekimleri için Aksoy’dan onay beklediği öğrenildi.

Eylül ayında yayınlaması beklenen dizinin henüz hangi gün ve hangi saatte yayınlanacağına dair bir karara varılamadı. Kulisdeki konuşmalara göre Muhteşem Yüzyıl ile aynı gün ekranlarda olması planlandığı idda ediliyor. Rakibiyle aynı saatte ve aynı günde ekranlara gelirse reytingler alt üst olacağa benziyor. Fatih dizisi haberleri ve gelişmeleri ile ilgili bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Fatih dizisi takipçilerine teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>